FETÖ'cü savcının davayı kapattığı haberi asılsız çıktı.

FETÖ döneminde Adnan Oktar korundu yalanı 

FETÖ’nün, 1971 Muhtırası sonrasında yıl yıl bütün devlet birimlerine sızarak güçlendiği ve o tarihten itibaren tüm hükümetlerce desteklendiği çok net anlaşılmıştır. 70’li 80’li 90’lı yıllarda iyice güçlenen FETÖ yapılanması, 2000’lerin başından itibaren de Sayın Adnan Oktar’a yönelik çok sayıda soruşturma ve dava açmıştır.

TBAV Camiası aleyhine sahte delil üreterek davalar açılmasına çalışan birçok FETÖ’cü bulunmaktadır.

İstanbul Mali Şube eski Müdürü FETÖ’cü Yakup Saygılı, İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube eski Müdürü FETÖ’cü Mutlu Ekizoğlu, eski savcı FETÖ’cü Fikret Seçen, İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şubesi eski Müdürü FETÖ’cü Nazmi Ardıç, Organize Şube eski Müdür Yardımcısı FETÖ’cü Ahmet Davulcu, Organize Suçlar Şubesi eski amirlerinden Mustafa Kılıçaslan gibi onlarca FETÖ’cü, Sayın Adnan Oktar ve BAV camiası aleyhinde komplolar hazırlamışlar, sahte suç ihbarları yaptırarak hukuk dışı soruşturmalara imza atmışlar ve hatta camiamız hakkında lehte olan delilleri imha etmişlerdir.

En önemli husus ise, Adnan Oktar ve arkadaşlarına zaman içerisinde takipsizlik ve beraat veren hakimler, tek bir FETÖ soruşturmasına dahi girmemiş, bu ülkenin şerefli hakimleridir.

Dolayısıyla “FETÖ yapılanması Sayın Adnan Oktar’ı korudu” iddiası büyük bir yalandır. Tam aksine FETÖ yapılanması en çok Sayın Adnan Oktar’a komplo kurmuştur. İşkence suçundan dolayı polislikten atılan Adil Serdar Saçan tarafından yapılan 1999 Operasyonu’nun da FETÖ tarafından organize edildiği herkesçe dile getirilmektedir. Bugün yapılmakta olan soruşturmada da kripto FETÖ’cülerin çok aktif olduğu aşikardır.

 

Kaynak: http://iftiralaracevaplar.com/sayin-adnan-oktar-ve-arkadaslarimiz-hakkinda-medyada-yayinlanan-yalan-ve-iftiralara-cevaplar/